neděle 28. ledna 2018

Mistrovství dorostu Jihočeského a Plzeňského kraje v hale

V hale Otakara Jandery v pražské Stromovce jsme o poslední lednové sobotě závodili s atlety ze dvou krajů. Náš tým tvořili pouze tři dorostenci (Monika Drobilová, Veronika Molová a Ondřej Vojta), ale byli doplněni pěti žáky, kteří se těší na své závody ve svých kategoriích. Čtvrtá místa obsadili Ondra ve výšce (171cm) a Verča v kouli (10,04m). Pátý doběhl ve finále šedesátky Adam Bláha (7,73s) a šestý byl Kuba Pecha v dálce (540cm). Valentýna Omastová běžela opět šedesátku pod devět a Standa Suchý na svých prvních větších závodech zasprintoval pod osm sekund. Eva Příhodová zkusila rozběhnout osmistovku s ostatními, ale bolesti zad jí nedovolily dokončit v solidním čase. Snad se brzy uzdraví.